Subscribe to RSS feed

«

»

EVROPSKÝ KONGRES a V. ODBORNÉ SYMPOSIUM ČRR 2015

Výbor ČRR si Vás dovoluje pozvat na EVROPSKÝ KONGRES RESUSCITATION 2015, který bude organizován společně s V. odborným symposiem ČRR v Kongresovém centru Praha.

Nejvýznamnější resuscitační konference za posledních 5 let se zúčastní 2500 odborníků z celého světa, kteří se přijedou do Prahy seznámit s novými doporučenými postupy pro kardiopulmonální resuscitaci – GUIDELINES 2015.

ČRR zvítězila v kandidatuře na pořádání této významné akce světového formátu a pro účastníky z České republiky vyjednala historicky nejnižší registrační poplatky za kombinovaný vstup na V. odborné symposium ČRR a první den kongresu ERC.

Zvláštní podmínky registrace na 1-denní akci (od 40 EUR) platí pouze do 15. srpna 2015. Odborný program prvního dne bude rozdělen na úvodní dva bloky přednášek v českém jazyce, na které bude odpoledne navazovat hlavní program v angličtině. Součástí třídenního kongresu budou rovněž tradiční hands-on workshopy, společenský večer v Obecním domě, třetí ročník evropské soutěže v KPR i sekce věnovaná inovacím a technologiím budoucnosti, včetně praktické ukázky defibrilátorů v dálkově ovládaných dronech. Všichni účastníci z ČR mohou získat slevu ve výši 10 % na celou 3-denní akci. Informace získáte na sekretariátu ČRR: kralova@guarant.cz

_

TĚŠÍME SE NA SETKÁNÍ V ŘÍJNU 2015 V PRAZE!

Pozvánka na Guidelines Congress 2015

Pozvánka na V. odborné symposium ČRR